Hotel Las Olas

Hotel Las Olas

Hotel Las Olas jest jednym najnowocześniejszych, najbardziej komfortowych oraz najlepszych ośrodków turystycznych znajdujących się na wyspie La Palma. Położony jest on na skraju miejscowości Los Cancajos, zaledwie 4 km od stolicy wyspy Santa Cruz de la Palma i 5 Minut od portu czy lotniska.
Los Cancajos to dobrze rozwinięta miejscowość turystyczna z licznymi punktami informacji turystycznej, restauracjami i barami, aptekami. Kto chce dobrze zwiedzić całą wyspę powinien koniecznie wypożyczyć samochód, w Los Cancajos znajduje się kilka wypożyczalni aut. Duże, międzynarodowe koncerny są stosunkowo drogie, lokalne wypożyczalnie aut nie ustępują jednak w jakości dużym korporacjom, a ceny są przystępniejsze.
Otwarty w sierpniu 2003 r. Hotel Las Olas, składa się z budynku głównego oraz sześciu kompleksów mieszkalnych. W głównym budynku znajdują się recepcją, hol, bar, restauracja z bufetem mini-market i kiosk.
W ogrodzie znajduje się basen z podgrzewana słodką wodą, mały brodzik dla dzieci, plac zabaw, taras słoneczny z leżakami i parasolami. Przy basenie znajduje się mini bar.
Hotel składa się ze 182 segmentów mieszkalnych. Każdy segment składa się z pokoju dziennego z sofą, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego z jadalnią (mikrofalówka, kuchenka elektryczna, okap, lodówka), oddzielnej sypialni. Jak w każdym hotelu sejf dostępny jest za dodatkową opłatą. Każdy segment ma balkon lub taras z widokiem (czasem częściowym) na ocean.
Rozwiń tekst