Hotel Thaití Playa

Hotel Thaití Playa

Naszą bazą wypadową do zwiedzania Costa Brava był hotel Thaití Playa znajdujący się w miejscowości Santa Susana. Jest to hotel średniej klasy leżący bezpośrednio pryz szerokiej, piaszczystej plaży. Na siedmiu piętrach znajduje się 500 pokoi jedno i dwu osobowych. Na zewnątrz, w niewielkim ogrodzie znajduje się basen ze słodką wodą oraz brodzik dla dzieci.
W hotelu znajduje się duża, klimatyzowana restauracja. Jednakże jest ona niewystarczająca, aby jednocześnie pomieścić wszystkich mieszkańców hotelu. Meldując się otrzymujemy okno czasowe, w którym powinniśmy odwiedzać restauracje. Mimo tego podziału, przed wejściem zawsze ustawiały się długie kolejki. Hotel dysponuje własnym podziemnym parkingiem.
Sama miejscowość Santa Suzana nie ma nic wyjątkowego do zaoferowania turystom. Oczywiście zaplecze turystyczne, restauracje, bary i dyskotek są dostępne niemalże na każdym kroku. Główna ulica miasteczka przebiega równolegle do plaży, nocą zamienia się ona w kolorowy deptak z tysiącem atrakcji.
Niewątpliwą zaletą miejscowości Santa Suzana jest natomiast stacja kolejowa. Z której regularnie odjeżdżają pociągi do stolicy Katalonii, Barcelony. Podróż trwa około 40 minut i jest stosunkowo tania.
Rozwiń tekst