Hotel Longosa

Hotel Longosa

Hotel Langosa (bułg. Хотел Лонгоза) położony jest na skraju Słonecznego Brzegu. Do przepięknej, piaszczystej plaży należy przejść nie więcej niż 200 metrów ścieżką pomiędzy wydmami. Do centrum Słonecznego Brzegu jest nie więcej niż 2 kilometry. Położenie hotelu jest więc idealne.
Warto poświęcić kilka słów plaży, bo jest ona wyjątkowa, szeroka, wypełniona drobnym, złotym piaskiem. Brzeg opada bardzo łagodnie. W odległości 20 metrów od brzegu znajduje się mielizna, w porze odpływu wyłania się ona ponad powierzchnię wody. Zażywając kąpieli należy uważać na meduzy, których pływa tu całkiem sporo.
Sam hotel to kompleks kilku połączonych ze sobą dwu i trzy piętrowych budynków. Wszystkie pokoje posiadają własne balkony. Na pierwszy rzut oka hotel wydaje się być całkiem przyzwoity. Niestety jednak, wyposażenie hotelu jest stare i pozostawia sporo do życzenia. Od czterogwiazdkowego hotelu wymagać można czegoś znacznie lepszego.
Hotel posiada dość duży, wypełniony słodką wodą basen oraz oddzielny brodzik dla dzieci.
Hotel, co prawda jest czterogwiazdkowy, natomiast znajdująca się na jego terenie restauracja jest już tylko trzygwiazdkowa. Ta jedna gwiazdka robi ogromną różnicę. Wybór potraw jest raczej skromny, serwowane potrawy są jedynie ciepłe. Wystrój wnętrza restauracji jest raczej nudny i bez pomysłu.
Podsumowując, dla osób, które chcą wykorzystać hotel, jako bazę wypadową, to miejsce to jest jak najbardziej odpowiednie. Jeśli jednak ktoś zamierza spędzić cały urlop w hotelu, to radzimy dobrze się zastanowić przed zarezerwowaniem urlopu w tym hotelu.
Rozwiń tekst