Hotel Corali

Hotel Corali

Hotel Corali położony jest na obrzeżach miejscowości Tigaki, aby dotrzeć do centrum miasteczka potrzeba około 20 minut spokojnego spaceru (2 kilometry). Do najbliższej, piaszczystej aczkolwiek bardzo wąskiej i nieciekawej plaży jest nie więcej jak 400 metrów. Inne plaże Tigaki są także osiągane na nogach, z tym że spacer jest znacznie dłuższy, do pierwszej w miarę dobrej plaży jest około 1,5 kilometra.
W skład obiektu wchodzi główny budynek z kilkoma przybudówkami, oraz czterech kompleksów mieszkalnych. Wszystko to otoczone jest dobrze utrzymanym ogrodem. W budynku głównym znajduje się hol z recepcją, salon wypoczynkowy, klimatyzowana restauracja, kącik internetowy, bar z TV. Na jednej y dobudówek znajduje się taras z minibarem. W ogrodzie znajduje się dwa baseny ze słodką wodą (duży, do pływania oraz brodzik na dzieciaków), nieopodal basenu znajduje się bar oraz taras z leżakami i parasolami. Nieopodal basenu znajduje się niewielka sala fitnes oraz pokój do zabaw dla najmłodszych.
Pokoje mieszkalne są klimatyzowane, wyposażone są w lodówkę oraz kuchnię elektryczną. Możliwe jest wynajęcie sejfu za dopłatą. Każdy pokój posiada taras lub balkon. W każdym pokoju jest telewizor z dostępem do telewizji satelitarnej (niestety polskich stacji brak). W każdym pokoju jest łazienka z wanną lub prysznicem.
Rozwiń tekst