Hotel Tsokkos Paradise Village

Hotel Tsokkos Paradise Village

Hotel Tsokkos Paradise Village to kompleks kilku dwupoziomowych domków letniskowych otoczonych sporym, zielonym ogrodem. Hotel znajduje się w pobliżu piaszczystej plaży Makrónissos (trzeba przejść przez ulicę). Najbliższe miasto to Agía Nápa (4 kilometry), do miasta można dojechać regularnie kursującą (także w nocy) komunikacją publiczną.
Kompleks hotelowy stanowi 19 dwupoziomowych domków, w których znajduje się około 130 pokoi mieszkalnych. Domki zlokalizowane są wokoło dużego basenu ze słodką wodą. Z myślą o dzieciach przygotowano specjalny, płytki brodzik. Na „wyposażeniu” hotelu są dwa korty tenisowe oraz plac zabaw dla dzieci. Na niewielkiej scenie wieczorami odbywają się animacje.
Z racji swojego położenia hotel polecany jest przede wszystkim dla rodzin z dziećmi (piaszczysta i płytka plaża, duży basen). Natomiast turyści oczekujący akcji i nocnych możliwości mogą czuć się nieco rozczarowani.
Wart odnotowania fakt, podczas naszego pobytu w hotelu w roku 2001, recepcja oraz obsługa restauracji obsadzona była przez Polaków.
Rozwiń tekst