Hotel El Castillo

Hotel El Castillo

Barceló Club El Castillo znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej, szerokiej Castillo Playa. Mała zatoka, przy której ulokowany jest Barceló Club El Castillo leży zaledwie osiem kilometrów od lotniska, ale hałas silników odrzutowców nie jest jednak uciążliwy. Łagodnie opadająca plaża sprawia, że Club El Castillo nadaje się idealne dla rodzin z małymi dziećmi. Sam hotel oferuje także atrakcje dla dzieci: basen dla dzieci, specjalny basenik dla najmłodszych, plac zabaw, a dla starszaków klub.
Kompleks Barceló Club El Castillo składa się z 380 jedno- i dwupiętrowych domków, recepcji i oraz innych budynków użyteczności publicznej, takich jak: restauracja „Paella”, pizzeria, mini-market oraz inne mniejsze sklepiki. W budynku recepcji znajduje się sala telewizyjna oraz kawiarenka internetowa.
Wzdłuż przybrzeżnej promenady oraz w niewielkim porcie jachtowym ulokowało się wiele restauracji i barów. Szczególnie w nocy, kiedy wszystkie bary otwierają swe podwoje, spacer deptakiem dostarcza wielu wrażeń wzrokowych.
Kto nie ma ochoty iść na plażę, z całą pewnością powinien skorzystać wielkiego basenu ulokowanego przy wieży obronnej Castillo de Fustes. Oprócz tego ogromnego basenu, w rożnych częściach wioski znajdują się jeszcze trzy, mniejsze baseny. Przy każdym basenie znajduje się taras słoneczny i leżaki.
Rozwiń tekst